מה חושבים הלקוחות מ 1 עד 5 כוכבים

 

Ortal - תמונה

Ortal

20/05/2020        גיא גרינברג, איש מקצוע נהדר כיף לעבוד עם בחור כמו גיא, אמין בצורה יוצאת דופן, סבלני. קשה למצוא אנשי מקצוע כמוהו בתחום ממליצה בחום! זמינות 5        מצויינת! איכות 5        מעולה . שירות 5        מעל לציפיות . שביעות רצון מהמחיר 5        ללא תחרות . ציון כללי 5        מצוין.

Nir - תמונה

Nir

01/12/2019        אמין בעל ידע רב בתחום ,בשל טעות איומה מחקתי מידע מאוד מאוד חשוב מכרטיס הזיכרון של המצלמה. לשמחתי הרבה גיא נחלץ לעזרתי, שעה אחרי שדיברנו הוא הגיע אלי הביתה וישר התחיל לפתור את הבעיה. במקצועיות רבה, עם הרבה ביטחון ומחיר שווה נפש גיא פתר את הסוגיה ושיחזר את כל הקבצים! אני ממליץ על גיא ולא רק בזכות המקצועיות אלא גם ובעיקר בזכות הגישה, החום והאכפתיות שגיא הביא עימו. דוגמא ומופת לכל בעלי המקצוע באשר הם.

תמונה גנרית לכותב חוות דעת

אסתר מנור

13/11/2019        מומלץ מאד גיא מאד מקצועי ואמין. קיבלנו הסבר על כל השאלות. ממליצים בחום.

בוניה - תמונה

בוניה

17/10/2019        גיא נתן שירות ברמה הטובה ביותר לפטופ דל ישן שלא עלה ועליו הרבה חומרים חשובים וטובים. במהלך הפנייה הראשונה לגיא הובהר לי מה הולך לעדות ונתן הצעת מחיר הוגנת. תוך שעתיים המחשב היה אצלו ואכן כבר למחרת התחייב בכל מה שפירט גם ברמת פתרון התקלה, שיחזור הקבצים וגם ברמת שדרוג החומרה עליה התחייב. לשמחתי הלפטופ סודר ושודרג והקבצים זמינים . חווית שירות מצויינת , כן ירבו ממליץ בחום.

תמונה גנרית לכותב חוות דעת

איתן

18/07/2019        איש מקצוע אמין מקצוען הגיע מהר ונתן מענה לשאלות שלי באדיבות.

omg1ltforyou - תמונה

omg1ltforyou

13/05/2019        בן אדם טוב אמין ומקצועי יעשה את העבודה הכי טוב בצורה מקצועית אמינה ונעימה במחיר טוב ממליץ לכולם.

omg1ltforyou - תמונה

omg1ltforyou

13/05/2019        בן אדם אמין וטוב דיבר איתי בטלפון וניסה לפתור את הבעיה בצורה הכי טובה מאוד מנומס וטוב הגיע יום למחרת ועשה את העבודה על הצד הכי טוב ועם מצב רוח טוב ובמחיר טוב ממליץ לכולם איש עסק פצצה.

Ortal - תמונה

Ortal

09/04/2019        בחור פשוט נהדר, הגון ואמין.לאחר תשאול קצר בטלפון על הבעיה במחשב, גיא קבע שיגיע לטפל בבעיה באותו היום! מסביר בהמון סבלנות על כל מהלך בעבודתו, עובד בצורה יסודית ומקצועית. רואים שהוא מאוד אוהב את מה שהוא עושה וזה מקרין המון חן על עבודתו שהיא זריזה ואיכותית. כיף לפגוש אנשי מקצוע כמו גיא ולדעת שאתה ביידים טובות. ממליצה בחום!

a178695e - תמונה

a178695e

01/04/2019        מומלץ בחום לאחר תשאול קצר בטלפון, קבענו שיגיע באותו יום לביתי. הגיע בזמן, נתן שרות מלא ומקצועי בשעות לא שגרתיות. הסביר כל דבר שעשה. לקח מחיר הוגן. מומלץ.

תמונה גנרית לכותב חוות דעת

יעל

24/03/20195        עבודה נהדרת הגיע לבית ועבד על המחשב עד שזה מתוכן בצורה טובה הוא בעל ידע והסביר את הנעשה.

שי לי - תמונה

שי לי

25/01/2019        אמין, מקצועי ואדיב גיא הגיע מיד ביום שהתקשרתי, היה קשוב אדיב ודאג לספק גם הסברים על כל תהליך התיקון, מה צריך וכדאי לעשות, איך אפשר לשפר ולשדרג בעתיד – והכל בסבלנות – גם למתקשים בחומר….. תיקן את התקלה ואף מעבר. כייף לפגוש אנשים כל כך מקצועיים ואדיבים.

תמונה

 

גיא - תמונה

גיא

05/12/2018        אדיב מקצועי וסבלני אצל גיא השירות הוא מעל הכל. תיקון המחשב בוצע במהירות וכאשר ביקשתי להוסיף עוד משהו, גיא נענה ברצון. לאחר מכן הוא העביר לי הדרכה ופירוט רב על על התיקון בסבלנות ואדיבות. ממליץ על גיא בחום.

Roy - תמונה

Roy

06/11/2018        אדיב, סבלני,מקצועי ויעיל הלפטופ שלי החל להיתקע ולהיות איטי באופן ניכר בשבוע האחרון, לאחר תקופה ארוכה בה לא ביצעתי פירמוט. גיא הגיע אליי בהתראה קצרה, לאחר בדיקה קצרה ומס' שאלות בסיסיות, איתר את הבעיות הבסיסיות בלפטופ, ביצע פירמוט והתקנה של מערכת ההפעלה, האנטיוירוס ותוכנות נוספות בזמן סביר ביותר. לאחר מכן, התברר שההארד דיסק כבר היה תקול לגמרי, לכן, פניתי שוב לגיא, והוא החליף לי אותו בהארד דיסק אחר, ללא עלות נוספת, עליו התקין שוב את תוכנת ההפעלה ויתר התוכנות. הזמינות, האדיבות, הסבלנות והמחיר הסביר ביותר שגיא לקח, הפתיעו אותי מאוד לטובה. גיא עשה עבודה מקצועית ומצוינת והלפטופ עובד עכשיו מעולה.

ניקי - תמונה

ניקי

11/10/2018        מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי גיא אדם אדיב וסבלני. הוא עובד במקצועיות ומסביר תוך כדי על כל תהליך העבודה. חשובה לו מאוד שביעות הרצון של הלקוח. הוא זמין מאוד ועונה תוך שניות על כל שאלה בטלפון. השירות ניתן בביתי, והמחיר היה הוגן. אני בטוחה שבכל בעיה שתהיה לי בנושא זה אפנה שוב לגיא.

תמונה גנרית לכותב חוות דעת

user28155

28/08/2018        תענוג של שירות התקשרתי למספר טכנאים על מנת לפרמט את המחשב, יש לציין שאני כן מבין בנושא כולם לא היו מוכנים לשמוע ורק נקבו במחיר. איך שהתקשרתי לגיא במקרה הסתדר(כך חשבתי) בלי להכיר אותי גיא אמר לי אוקי שמח לשמוע כל מה שתצטרך גם אם זאת הדרכה טלפונית אשמח לעזור. לאחר מכן חזר.

ארתור - תמונה

ארתור

19/02/2018        תודה רבה לגיא על שירות מצויין היה לי מחשב מאוד איטי,גיא הגיע וסידר לי את המחשב כך שיהיה יותר מהיר.הכל במקצועיות ובסבלנות ונתן פיתרון לכל מה ששאלתי.מאוד ממליץ!!

ער - תמונה

ער

25/12/2017        שירות אדיב, מקצועי ואמין במסגרת לימודיי באוניברסיטה הכנתי עבודה להגשה ובסיום הקלדת העבודה נמחקו לי כל קבצי הלימודים. גיא הגיע ושחזר את כל הקבצים שנמחקו. אני אסיר תודה לטכנאי המיוחד שידע לטפל בבעיה לשביעות רצוני. מאוד ממליץ!

DR - תמונה

DR

15/12/2017        מאד ממליץ.תיקן במהירות.מרוצה! אין מה להגיד.תיקן את הבעיה שהייתה לי עם המסך.מבין עניין.מאד נחמד! מה שרוצים בטכנאי!

אלעזר - תמונה

אלעזר

06/12/2017        אחלה של בן אדם יודע את העבודה! אין על העבודה שלו יסודית ומצויינת הזה כבר פעם שנייה שאני מזמין אותו והוא עשה לי עבודה יוצאת מין הכלל אני מציע לכולם מי שיש לו בעייה להזמין אותו אני אישית ממש מרוצה מהעבודה שלו!!!

זכריה - תמונה

זכריה

21/11/20175        טיפול מצוין קמתי היום בבוקר בלי מחשב פעיל ו מצאתי גיא . מייד ענה ובא לביקור באותו יום. העבודה מאוד מקצועית ו הסבר ו תיקון נפלא.אני מאוד ממליץ בשרות וטיפול של גיא ו יש לי המלצה של 5 פלוס כוכבים.

יל - תמונה

יל

14/11/2017        טכנאי מצוין נשאר ממש עד לפתרון מלא של הבעיה, מגיע בהתראה קצרה, חביב ונותן יותר ממאת האחוזים בעבור הלקוחות.

heilman - תמונה

heilman

25/10/2017        שירות מיקצועי מעולה ביותר.שירות יוצא מהכלל טוב. בקי מאוד במבנה המחשב ותקלות אפשריות. במקרה שלי נמחקו לי כל קבצי ה-OUTLOOK. הכל שוחזר בזריזות ובשלמות ותוך שעות ספורות. המחשב חזר למצב עבודה, כאילו שלא קרה דבר. אני אסיר תודה וממליץ לכל מי שיתקבל בבעיה כלשהיא במחשב לפנות אליו וליהנות מביצוע מהיר יעיל ומיקצועי.

Brad - תמונה

Brad

19/09/2017        מקצועי דייקן ואמין השירות אותו קיבלתי היה מהיר מקצועי ואדיב הטכנאי היה סבלני ובהיר בהדרכה אותה העביר לי לאחר התיקון.

בית העסק גיא פתרונות מיחשוב מופיע בדפי זהב בתחום: שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים .

זאפ גרופ